Postuar në October 30th, 2014 | nga admin

Gojere nga Fshati Drenica

Shqiptarja tu ja marr frajerit ngoj ne Drenicë

Tags: , , , , • besinjo

  keshtu si kesaj ja kan dhan une ngoj motres tem edhe 4 shok te mije

 • Juan de Marco

  po na e jep edhe ne numrin e motres mer shoku

 • ujkutrim

  ujkutrim

  • Vjollca Salihu Rip Samir

   sa vjet hje

   • bekim

    prsh vjollca

   • Luan Tetova

    Alo

   • Luan Tetova

    Vjollca locko

   • Prishtinasi

    049881292 ni zile kut jesh te marr tepaguaj sa do nje nat te lutem

   • Zimri Sulejmani

    Vjollca aje mir,luani prej gjermanis jam te pershendes me Zemer

 • ujkutrim

  mamat i kam qef

  • besinjo

   te pelqen e mija per qdo nate e qi

   • IRiu PerQifte Mami

    Shum pidh i mir mmm

   • bekim

    po me pelqen si mujta qi dhe un

 • Vjollca Salihu Rip Samir

  qekz e qet mamin dhe motren me ja qi 049664892

 • muhamett

  po qysh sna pelqen mama jote 044 557929

 • muhamett

  pershendetje selvije si mund te bisedoj me ty se shum pompelqen o te kisha hanger pidhin krejt e takisha elpi me thirr ne nr 044557929

 • bessi

  vjollca aka munsi

 • Prishtinasi

  A ka me qi o zemera 049881292

  8

 • andrea

  akandonjete qijme ketu sevdiqem 6970714915

Back to Top ↑